Kalite

Akcelep bünyesinde kurulan ve takip edilen kalite yönetim sistemi; BRC ver.8, IFS, BSC II, SEDEX gerekliliklerine göre oluşturulmuş olup, üretim tesislerinde ve depolarında malzeme alımı ile sevkiyata kadar olan tüm süreçlere uygulanmaktadır.

Firmanın genel politikası katkısız  ve sağlıklı gıda üretimidir. 

Konserve ürünlerinde gıda katkısı olarak zorunlu teknolojisi gereği olması gereken ürünler haricinde ürünlerimizde kesinlikle  koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. 

Kaliteyi hayat felsefemiz olarak benimsiyoruz ve sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Tedarikçilerimizin sürekli gelişmesini onlarla işbirliği yaparak destekliyoruz.

Firma olarak çevre dostu bir politikaya sahip olup bununla ilgili herhangi bir işbirliğinden kaçınmamaktayız. 

Barışçıl ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayarak takım çalışmasını destekliyoruz.

AKCELEP KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Ar-ge bölümümüz  aynı zamanda firmamızın büyüme  hedefine paralel gerçekleştireceğimiz  yatırımlarımızın  planlamasında ana rolü  üstlenmektedir.
 
Farklılaşma  hedefimizin  ana  unsuru  olarak değerlendirdiğimiz   arge inavasyon  çalışmalarımıza hakettiği  önemi vermeye  ve  bu konuda yeni  ürünler ve  farklı  ambalajlar  ile son tüketicilerimize  ulaşmayı  sürdüreceğiz.   

Yasal gerekliliklere uygun olarak güvenli gıdalar üreterek müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor, ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılıyoruz.

İnsan sağlığı için güvenli gıdaların üretiminin sürekliliğini sağlamak için yasal düzenlemelere uygun olarak çalışmaktayız.

Sürekli iyileştirme sağlıyor ve yenilikleri takip ediyoruz.

Dünya pazarındaki yeni ürünlerin takibi ve  değişen  tüketim anlayışı ve  yeni  ambalaj  trendlerini  en  yakından takip  edebilmek   için ARGE çalışmalarımız yıl boyunca devam etmektedir. 

Ar-ge  organizasyonumuz  her birimden  ekip arkadaşlarımızın katılımı, üniversite  desteği ve ihracat yaptığımız  pazarlardan gelen veriler ile tam bir koordinasyon halinde  yürütülmektedir.      

Ar-Ge